meble na wymiar Bielsko

Chrobotek reniferowy - meble łazienkowe bielsko

Chrobotek reniferowy

Chrobotek reniferowy - meble łazienkowe bielsko Przewiń niżej

Chrobotek reniferowy

Z wyglądu bardzo niepozorny, główne pożywienie reniferów skąd wzięła się właśnie jego nazwa.

Chrobotek z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność co wcale nie dziwi biorąc pod uwagę jego niezwykłą atrakcyjność i funkcjonalność.

Otóż jest z powodzeniem wykorzystywany we wszelkiego rodzaju aranżacjach. Prosty w obsłudze, niewymagający pielęgnacji. Wprowadzi świeżość do każdego wnętrza, ożywi Twoje pokoje, korytarze, a nawet biuro. Doskonale komponuje się z surowymi wnętrzami, z drewnem, kamieniem, betonem, idealnie nadaje się do wnętrz nowoczesnych ale także tych tradycyjnych . Istnieją niezliczone możliwości wykorzystania chrobotka, jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia. Spraw razem z nami aby Twój dom był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Chrobotek jako element dekoracyjny najczęściej występuje w soczystym zielonym kolorze. A jak wiadomo od wieków zieleń to kolor harmonii, spokoju, relaksu, wyciszenia. Wprowadź do swojego domu odrobinę lasu.

Można nim wyłożyć całą ścianę, świetnie sprawdza się również jako element dekoracyjny między kafelkami, panelami, blatami. Stanowi niebanalne dopełnienie dobrej aranżacji.

Główne atuty chrobotka leśnego:

•  Nie wymaga podlewania ani przycinania
•  Hypoalergiczny, bezpieczny dla dzieci, nie powoduje uczuleń
•  Bezpieczny dla zwierząt
•  Można go barwić na różne kolory wykorzystując naturalne barwniki
•  Naturalny, świeży wygląd
•  Izolator wnętrza – poprawia akustykę pomieszczeń
•  Sprawia, że Twój dom staje się wyjątkowy

Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z taką formą dekoracji koniecznie skontaktuj się z nami. Sprawimy, że odkryjesz swój dom na nowo.

CHROBOTEK RENIFEROWY lub inaczej chrobotek leśny, ta roślinka a w zasadzie grzyb o wdzięcznej nazwie to nic innego jak porost naziemny oryginalnie występujący w barwie jasnoszarej. Bardzo często stosowany jest przy produkcji mebli łazienkowych oraz posadowiony w meble łazienkowe Bielsko, które sprawiają swój jedyny i niepowtarzalny klimat na styl skandynawski.

 

Chcesz złożyć zamówienie?

Kontakt z nami

chrobotek leśny w biurze