Wyposażenie – AGD

scroll down

Wyposażenie – AGD

Gdy stoimy przed wyborem kupna urządzenia AGD okazuje się, że nie jest to wcale takie proste, obecnie na rynku jest wielu znanych i dobrych producentów sprzętu AGD, a każdy z nich oferuje po kilka lub nawet kilkanaście urządzeń z pełnej gamy: płyty indukcyjne, lodówki, zmywarki, ekspresy do kawy i wiele innych. Oferujemy montaż sprzętu AGD wolnostojącego lub do zabudowy od najlepszych producentów. Inspiruje nas technologia, funkcjonalność jak również najnowszy design.

Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu AGD w Polsce, oferujemy pomoc w wyborze sprzętu, a także montaż. Jakość naszych usług zadowala najbardziej wymaganych Klientów i projektantów wnętrz.

SMEG made in Italy w Zaar 

Od ponad 65 lat urządzenia Smeg są postrzegane jako gustowne i eleganckie rozwiązanie spełniające wymagania współczesnego użytkownika, co udało się osiągnąć dzięki współpracy ze światowej sławy projektantami.

Marka odnosi sukcesy w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego i jest znany w branży sprzętu  profesjonalnego. Smeg dzięki kulturze organizacyjnej, w której szczególną uwagę przywiązuje się do jakości, technologii i designu jest rozpoznawany na całym świecie jako jeden z czołowych reprezentantów standardu „Made in Italy”.

W naszym showroomie w Bielsku macie okazje zobaczyć ekspozycję z najnowszej linii Smeg Dolce Stil Novo.

Elegancka czerń podkreślona miedzianymi detalami sprawia wrażenie biżuterii. Kolekcja Dolce Stil Novo to:

  • piekarniki elektryczne z czyszczeniem pirolitycznym oraz parowym, funkcją pary i mikrofali,
  • ekspresy do kawy,
  • chłodziarki na wino,
  • szuflady do podgrzewania naczyń,
  • szuflady sommelier’a,
  • płyty indukcyjne i gazowe
  • okapy kuchenne

Blanco – dożywotnia gwarancja od Zaar

Idealnie wkomponowany zlewozmywak w blat kuchenny? To możemy zagwarantować z marką Blanco. Technologia i funkcjonalność połączona z ponadczasową elegancją i długowiecznością to główne cechy produktów Blanco. Zamawiając u nas zlewozmywak otrzymujecie dożywotnią gwarancję. 

Istnieje wiele powodów, dla których należy starannie wybrać zlewozmywak, akcesoria i baterię. Prawie żadna część kuchni nie jest tak eksploatowana jak zlewozmywak. Zlewozmywak musi być sprawny tak długo, jak długo zdoła przetrwać Wasza kuchnia – może to być dziesięć, dwanaście lat albo i dłużej. Powinien być wytrzymały i zapewniać ergonomiczny przebieg pracy. Przygotowują przy nim Państwo posiłki, zatem ważnym punktem jest utrzymanie higieny.

Blanco – jest jednym z wiodących na świecie dostawców zlewozmywaków i baterii kuchennych do użytku domowego. Jest największym niemieckim producentem zlewozmywaków i produkuje zlewozmywaki z trzech najważniejszych materiałów: stali szlachetnej, kompozytu Silgranit
i ceramiki.

Gaggenau – zostań szefem kuchni

 

Nowoczesne, zaprojektowane na zamówienie kuchnie wymagają współpracujących ze sobą urządzeń do zabudowy. Gaggenau w swojej ofercie posiada chłodziarki ze stali nierdzewnej idealnie zintegrowane z dużymi chłodziarkami do wina. Piekarniki zharmonizowane z przeznaczonymi do zabudowy ekspresami do kawy oraz płytami grzewczymi.

Niemiecka firma inspiruje wielu, jest obietnicą dla gości, wyzwaniem dla domowego mistrza kuchni oraz stanowi manifest projektanta.

Gotowy by podjąć współpracę?