Kontakt - Meble na wymiar

Kuchnia to serce domu, powinna być zaaranżowana w taki sposób, abyśmy mogli wygodnie wykonać różnego typu prace i, abyśmy czuli się w niej po prostu dobrze. Tutaj bardzo dużą rolę odgrywają meble. Szafki i szafeczki kuchenne powinny być dobrze dopasowane do przestrzeni, mieć odpowiednią wielkość, wyróżniać się designem, a co więcej, być bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. W kwestii mebli do kuchni znakomitym rozwiązaniem jest system Servo-drive. Czym jest Servo-drive, jakie są jego największe zalety i czy warto w niego zainwestować? Poniżej garśc informacji!

Servo-drive – co to?

Servo-drive to nowoczesny system otwierania i zamykania szafek kuchennych. Wystarczy dotknąć frontu, a szafka otworzy się bezgłośnie i płynnie. Jak wszystko działa? Szafki stojące otworzysz lekkim dociśnięciem kolana, wiszące – naciskając przycisk. Podobnie sytuacja przedstawia się z zamykaniem. Aby zamknąć szafkę kuchenną/szufladę, wystarczy lekko nacisnąć front szafki we właściwym miejscu. Zarówno górne, jak i dolne szafki kuchenne staną się jeszcze bardziej komfortowe w użytkowaniu. W przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej system nie działa, a szafki otwieramy manualnie.

System Servo-drive zalety

System Servo-drive to rozwiązanie, które przede wszystkim sprawdza się w przypadku szafek kuchennych laminowanych, utrzymanych w wysokim połysku oraz bezuchwytowych. Jakie zalety ma ów system? Przede wszystkim  podczas gotowania, przygotowywania wypieków i innych wykonywanych w kuchni prac, nie musimy martwić się o to, ze chcąc wyjąc cokolwiek z szafki pozostawimy na froncie nieestetyczne ślady czy odciski palców.  Ile razy podczas sprzątania, chcieliśmy wyrzucić śmieci do  znającego się w szafce  kosza lub wyjąc z szafki miskę i zostawiliśmy na froncie resztki jedzenia czy tłustą plamę?  Dzięki Servo-drive  taki problem znika. Ów system to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania oraz tego, że nasze meble będą prezentowały się naprawdę dobrze przez długi, długi czas.

Podsumowanie

Servo-drive możemy  śmiało nazwać elektrycznym wspomaganiem pani domu.  Servo-drive to zaawansowany system zamykania i otwierania szuflad  oraz szafek kuchennych. Ów system sprawia, że fronty mebli na pozostają czyste na długo, a my nie musimy martwić się o to, że pozostawimy na meblach nieestetyczne ślady.