• 28 marca, 2022
  • -
meble na wymiar - jak wybrać?

Zastanawiasz się czy wybrać meble na wymiar?

Jeśli właśnie znalazłeś się w sytuacji kiedy nie jesteś pewny czy zamówić meble na wymiar czy może skorzystać z gotowych marketowych produktów to postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, do mebli na wymiar. Jesteśmy przekonani, że na pewno zależy Ci aby szafki były pojemne, funkcjonalne ale również estetyczne i zgodne z najnowszymi trendami. Rozumiemy również, że zamawiając meble na wymiar, dokonujesz zakupu na lata. Tak właśnie podchodzi do zamówienia spora część naszych klientów, dlatego jeśli nie możesz znaleźć w sklepach produktów, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom, postaw na meble na wymiar.

Jakie zalety mają meble na wymiar?

Najważniejszą zaletą mebli na wymiar jest to, że są w całości skrojone na miarę potrzeb zamawiającego. Materiał, rozmiar, kolor, liczba szuflad, sposób otwierania – to tylko niektóre elementy, które możemy dopasowywać do Twoich wymagań. Tworzymy wysokiej jakości meble na wymiar w naszej ofercie salonu meblowego w Bielsku znajdą państwo nie tylko kuchnie na indywidualne zamówienie ale również stoły z żywicą, czy stoły z litego drewna. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy również naszą ofertę o meble tapicerowane, dlatego jesteśmy w stanie nie tylko odmienić Twoją kuchnię ale również salon, sypialnię, czy garderobę.

Wizja i koncepcja na poszczególne elementy umeblowania to coś, co warto posiadać. Niestety, czasem mogą okazać się chybionymi pomysłami i nie sprawdzić się w praktyce. Zamawiając meble na wymiar w salonie Zaar można skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych stolarzy jak i projektantów.

Pierwszy krok przy wyborze mebli na wymiar?

Pierwszym krokiem przy zamówieniu mebli na wymiar będzie niewątpliwie odwiedzenie naszego salonu, ale również umówienie się z pomiarowcem. Doświadczony projektant przyjeżdża do was do domu i w czasie rozmowy wspólnie projektujecie wymarzone nowoczesne meble na wymiar. Lubimy wsłuchiwać się w wizję i Wasze oczekiwania, zawsze zabieramy ze sobą niezbędne próbki frontów, tkanin, czy materiałów. Warto pamiętać, że w naszym portfolio również znajduje się spora liczba pomysłów, którymi możecie się inspirować. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów przystępujemy do realizacji projektu i przedstawieniu Wam gotowej wizualizacji, dzięki czemu macie doskonały obraz tego jak meble na wymiar będą wyglądały w Waszym domu, czy mieszkaniu.  Czas oczekiwania uzależniony jest od każdego zamówienia. Projektując meble na wymiar można spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy tu aby zadać Ci odpowiednie pytania, wysłuchać potrzeb i doradzić w doborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie, Twojego domu, czy firmy.